סגור
שלום רב,
אנו מבקשים להזכירך כי המנוי שלך על מערכת מקרקעין עומד להסתיים בתאריך  ( נותרו  ימים)
לידיעתך, עם קבלת אישורך לחידוש ההתקשרות, המערכת תמשיך להיות זמינה עבורך גם לאחר מועד התפוגה שצוין לעיל.

להלן מספר אפשרויות לחידוש המנוי :
1) נא שלחו אלי בדוא"ל הזמנה לאישור. הקש כאן
2) מעונין שנחזור אליך טלפונית? - הקש כאן תוך ציון שעת התקשרות המועדפת עליך.
3) פנה ישירות למנהל הלקוח שלך בטל' 1-800-800-166 שלוחה 870 בין השעות 09:00 - 17:30
שלום רב,
אנו מבקשים להודיעך כי תוקפו של המנוי שלך על המערכת הסתיים.
בכדי להמשיך וליהנות מהשירותים המגוונים של המערכת אנו מזמינים אותך
להיעזר באחת מהאפשרויות הבאות:
1) נא שלחו אלי בדוא"ל הזמנה לאישור. הקש כאן
2) מעונין שנחזור אליך טלפונית? - הקש כאן תוך ציון שעת התקשרות המועדפת עליך.
3) פנה ישירות למנהל הלקוח שלך בטל' 1-800-800-166 שלוחה 870 בין השעות 09:00 - 17:30
שלום רב,
אנו מבקשים להודיעך כי המנוי שלך על המערכת הוקפא היות וטרם הוסדר התשלום.
בכדי להמשיך וליהנות מהשירותים המגוונים של המערכת אנו מזמינים אותך להיעזר באחת מהאפשרויות הבאות להשלמת הליך התשלום:
1) מעונין שנחזור אליך טלפונית? - הקש כאן תוך ציון שעת התקשרות המועדפת עליך.
2) פנה ישירות למנהל הלקוח שלך בטל' 1-800-800-166 שלוחה 870 בין השעות 09:00 - 17:30
שלום רב,
אנו מבקשים להודיעך כי רשיון רכיב המורפולוגיה שברשותך עומד לפוג.
לפרטים נוספים פנה אל מחלקת שירות הלקוחות בטלפון : 03-5680885
שלום רב,
לקבלת קוד גישה, הינך מוזמן להתקשר אל מחלקת שירות הלקוחות בטלפון : 03-5680885
שלום רב,
כל הרשאות ההתחברות נוצלו
עורכים ראשיים:
 

עו"ד פרופ' אהרון נמדר

אהרון נמדר

שותף במשרד עו"ד נמדר, בן עטר, בנדל ושות', בעל תואר שני ושלישי מאוניברסיטת הרווארד בארה”ב; מרצה במכללה האקדמית נתניה; שימש בעבר כנשיא מכללת "שערי משפט" בהוד השרון; חבר המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין וסגן ראש הלשכה. עו"ד נמדר הנו היוזם של כנס עורכי הדין באילת, ובמשך 4 שנים שימש כיו"ר הכנס. כמו כן הוא ייסד, יחד עם שופט בית המשפט העליון ד"ר יורם דנציגר, את המכון להשתלמות של לשכת עורכי הדין בישראל, ושימש כיו"ר משותף של המכון.

פרופ' נמדר כתב, בין היתר, את הספרים הבאים, המצוטטים תדיר בפסקי הדין של הערכאות השונות:

  • מיסוי מקרקעין (4 כרכים);
  • מס ערך מוסף (2 כרכים);
  • פגיעה במקרקעין;
  • הפקעת מקרקעין (2 כרכים);
  • Bankruptcy in Contracts
  • ועוד

פרופ' נמדר היה בין מייסדי דו-ירחון מקרקעין והוא נמנה על מערכת העת העת מאז היווסדו.

 

עו"ד מאיר מזרחי

מאיר מזרחי

משרד עו"ד מאיר מזרחי ושות' מתמחה במיסוי ומלווה עסקאות וחברות מקרקעין בכל היבטי המיסוי הקשורים בפעילותם. משמש כיום כיועץ משפטי של לשכת שמאי המקרקעין בישראל וכן של ארגון הקבלנים בתל-אביב.

עו"ד מזרחי מרצה בדיני מיסים בפורומים מקצועיים ואקדמיים. מזה שנים בעל טור בעיתון גלובס הסוקר את חידושי הפסיקה והחקיקה בענייני מיסוי מקרקעין. בשנים 2006 ו-2007 נבחר על ידי עיתון הארץ לאיש השנה בנדל"ן.

בעבר שימש עו"ד מזרחי כיועץ משפטי למשרדי מיסוי מקרקעין ומס הכנסה וכן כמנהל תחום שומת מקרקעין בנציבות מס הכנסה.

מאיר מזרחי נמנה על מייסדי כתב העת מקרקעין והוא חבר מערכת החל מיום הקמתו.

 

"ד רו"ח יחזקאל פלומין

יחזקאל פלומין

יחזקאל פלומין,עורך דין ורואה חשבון,נמנה על חבורת מייסדי דו-הירחון "מיסים" ואחראי על פרשנות פסקי הדין במדורי מיסוי המקרקעין ומיסוי מוניציפלי ב"מיסים" ובדו-ירחון מקרקעין. כתב שמונה ספרים ומאמרים רבים בנושאי מיסוי, והיה חבר בוועדות לענייני מיסוי מטעם נציבות מס הכנסה ולשכות רואי חשבון ועורכי הדין.

במסגרת תפקידיו הציבוריים כיום משמש כראש הוועדה למיסוי מקרקעין במסגרת ועדת המיסוי של לשכת עורכי הדין וכחבר הוועדה המייעצת ליד מבקר המדינה. בעבר כיהן כחבר מועצות מנהלים של בנק לאומי, הבנק הבינלאומי, תעשייה  האווירית, דנקנר השקעות ועוד, וכן כחבר המועצה המייעצת לבנק ישראל. כמו כן היה בעבר חבר בכנסת ישראל ושנתיים כיהן כסגן שר האוצר.

 

עו"ד (אדריכל) מוטי בניאן ז"ל

ניב זקלר

עו"ד מוטי בניאן ז"ל היה בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב (אוקטובר 1992), בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן (אוקטובר 2003) וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל ממאי 1994. כמו כן, עו"ד בניאן ז"ל היה בוגר הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון חיפה משנת 1984, ואדריכל רשום בפנקס האדריכלים של אגודת האינג'נרים והאדריכלים. עו"ד בניאן ז"ל שימש כראש מחלקת מקרקעין במשרד עוה"ד בלטר, גוט, אלוני ושות'.

עו"ד בניאן ז"ל שימש כמרצה בדיני מקרקעין בקריה האקדמית בקריית אונו וכמרצה בהשתלמויות של שופטים, בכנסים של עורכי דין, בפורומים כגון המרכז לשלטון המקומי וכן בפורומים עסקיים בכירים, לרבות בהשתלמויות של בנקים לגבי סוגיות מיוחדות בדיני מקרקעין.

עו"ד בניאן ז"ל היה חבר בצוות הקודקס האזרחי של לשכת עורכי הדין, המכין את עמדת הלשכה בנוגע לקודקס האזרחי המוצע לצורך החקיקה בכנסת, חבר בוועדת קניין, מקרקעין וחוזים במחוז מרכז של לשכת עורכי דין בישראל ושימש כאב בית הדין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

בין פרסומיו של עו"ד בניאן ז"ל הספר "דיני מקרקעין - עקרונות והלכות", שנחשב כספר יסוד בדיני מקרקעין.

עו"ד גדעון ויתקון

גדעון ויתקון

עו'ד גדעון ויתקון, בוגר האוניברסיטה העברית (חקלאות), לימודים מתקדמים במכון למדעי החברה בהאג - הולנד, לימודי תכנון עיר ואזור (הטכניון - חיפה), ולימודי משפטים (ביה'ס למשפטים על ידי אוניברסיטת בר אילן). 

החל את דרכו במחלקה להתיישבות של הסוכנות היהודית ובמשרד החקלאות (1964 - 1982); ניהל מטעם הסוכנות היהודית את תכנית התחדשות השכונות (1982 - 1988); מנהל כללי של הסוכנות היהודית (1988 - 1989); מנהל כללי של מינהל מקרקעי ישראל (1989 - 1992); מנכ"ל וסגן נשיא אוניברסיטת בן גוריון (1992 - 1994); מנכ"ל חברת השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ (1994 - 1999); מנהל מינהל פיתוח הקרקע בקרן הקיימת לישראל (1999 - 2004); עורך-דין פעיל - כיום במשרד ח. נעם ושות', עורכי-דין. חבר במועצה הארצית לתכנון ובניה (1974 - 1992; 1995 - 2004) וחבר מועצת מקרקעי ישראל (1989 - 1992; 1999 - 2003)

 

נתן מאיר, עו"ד

חבר לשכת עורכי-הדין מ-1972.

מתמחה בדיני מקרקעין, תכנון ובנייה ורשויות מקומיות.שותף בכיר במשרד נתן מאיר ושות' העוסק בתחומי המשפט המינהלי והמשפט האזרחי מסחרי, בקשת רחבה של תחומים תוך התמחות בדיני מקרקעין, חוזים ומכרזים, תכנון ובניה, רשויות מקומיות, חברות ציבוריות, משפט מסחרי וליטיגציה 

חבר מערכת דו-ירחון מקרקעין מראשיתו.

 

צבי שוב, עו"ד

בצבי שוב הינו הבעלים והמנהל של משרד עוה”ד צבי שוב, שהינו מהמשרדים המובילים בתחומי המקרקעין, התכנון והבנייה לצד תחומי משפט אזרחי ונושאים מגוונים כגון משפט מינהלי, מיסוי מקרקעין וליווי עסקאות נדל”ן. עו”ד צבי שוב הקים את המשרד לפני למעלה מ-5 שנים. קודם לכן, עסק במשך 13 שנה בתחום המקרקעין במשרד אביו - עו”ד משה שוב, משרד ותיק ומוכר בתחומי המקרקעין מזה כ-50 שנים.

עו”ד צבי שוב, בוגר אוניברסיטת בר אילן, משמש כחבר בוועדת הקניין של לשכת עורכי הדין, עורך ומרצה בכנסים מקצועיים, כותב מאמרים המתפרסמים בספרות המקצועית ובתקשורת, משתתף בעריכת כתב העת מקרקעין מזה שנים ומשתתף בכתיבה ובעריכה של עו”ד על נדל”ן-  עלון אינטרנטי בנושא מקרקעין, תכנון ובנייה המופץ ע”י המשרד ללקוחותיו, ללשכת השמאים ולאתרים מקצועיים שונים.

 
עורכי משנה:
 
ד"ר בועז ברזילי, שמאי מקרקעין .
נחמה בוגין, שמאית מקרקעין, משפטנית.